Nagrody-Wydarzenia
Zobacz olimpijską drużynę pływacką 2016 mężczyzn w USA bez koszuli

Zobacz olimpijską drużynę pływacką 2016 mężczyzn w USA bez koszuli

Przypnij elipsę Więcej Rozpocznij pokaz slajdów Dalej Olympic Men speedousa / Instagram

Nadchodzą Igrzyska Olimpijskie, a setki szczęśliwych sportowców zostało oficjalnie wybranych do reprezentowania Drużyny USA w Rio tego lata. Obejmuje to oczywiście męską drużynę pływacką, która wypełniła swój 25-miejscowy skład niesamowitą grupą pływaków. Nie to, że jesteśmy zaskoczeni. Kiedy weterani i ulubieńcy fanów Michael Phelps i Ryan Lochte powrócili do rywalizacji w tym roku, zespół był już dość skoncentrowany pod względem talentu i wyglądu. Ale w tym roku pojawi się również nowy facet, który zdobędzie złoto, a my jesteśmy tutaj, aby docenić wszystkie ich ciężkie mięśnie brzucha ... ups, praca, cała ich ciężka praca!

Przewijaj, aby umieścić twarze (i ciała bez koszuli) w nazwach olimpijskich męskich drużyn pływackich USA, a następnie obserwuj, jak wszyscy pływają po zwycięstwo w sierpniu.



Rozpocznij prezentację

1 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Michael Phelps

Michael Phelps m_phelps00 / Instagram Aplikacje Zobacz wszystkie Reklama Reklama

2 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Ryan Lochte

Ryan Lochte ryanlochte / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

3 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Nathan Adrian

Nathan Adrian nathangadrian / Instagram Aplikacje Zobacz wszystkie reklamy

4 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Anthony Ervin (w środku)

Anthony Ervin (center) anthonyervin / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

5 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Kevin Cordes

Kevin Cordes kevincordes / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

6 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Conor Dwyer

Conor Dwyer conorjdwyer / Instagram Aplikacje Zobacz wszystkie Reklama Reklama Reklama

7 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Jimmy figi

Jimmy Feigen jimmyfeigen / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

8 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Chase Kalisz (z prawej)

Chase Kalisz (right) chasekalisz / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

9 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Cody Miller

Cody Miller codymiller / Instagram Aplikacje Zobacz wszystkie reklamy Reklama reklama

10 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

David Plummer (po lewej)

David Plummer (left) plumm006 / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

11 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Tom Shields (w środku)

Tom Shields (center) beefytshields / Instagram Aplikacje Wyświetl wszystko

12 z 12

Pin ellipsis Więcej Facebook Twitter Mail E-mail iPhone Wyślij wiadomość tekstową

Jordan Wilimovsky

Jordan Wilimovsky jwilimovsky / Instagram Aplikacje Zobacz wszystkie Reklama Reklama Reklama Powtórz galerię

Udostępnij galerię

Pinterest Facebook

W przyszłym

Anuluj „aria-label =„ Następny slajd ”data-tracking-zone =„ gallery ”> Rozpocznij pokaz slajdów Następny

Udostępnij galerię

Pinterest Facebook Reklama

Wszystko w tym pokazie slajdów